MAMA A SYN – víkendový pobyt pre mamy a synov

MAMA A SYN – víkendový pobyt pre mamy a synov

MAMA A SYN

víkendový pobyt pre mamy so synmi (8-15r)

Milé dámy,
Ako často naozaj venujete čas len svojmu jednému synovi a dávate mu ničím nerušenú pozornosť?
Chcete porozumieť vnútru vášho syna a prečo reaguje niekedy inak ako by ste si želala?
S radosťou vás pozývame s Katy Sacharí JUŘENČÁKOVOU (ČR) na jedinečný prepájací, hravý, zbližujúci ale hlavne rozvojový víkendový pobyt pre mamy a synov.
Pobyt tohto druhu sa koná na Slovensku úplne po tretíkrát.
Tento víkend poskytne mamám priestor byť v prítomnosti, byť napojené na svojho syna, vnímať jeho potreby a uvedomiť si čas, ktorý už čoskoro nastane a ktorý je nevyhnutný pre jeho rast, čas, kedy svojho syna budete musieť skutočne a v plnej dôvere prepustiť.
Mamy dostanú priestor byť pozorné, láskavé a starostlivé, vytvoria pre chlapcov prostredie, v ktorom sa budú cítiť prijímaní a milovaní takí akí skutočne sú.
Zároveň si mamy doprajú zastavenie a uvoľnenie i pre seba, nechajú cez seba prejsť nové uvedomenia, spoločné „prožitky“, hravosť i radosť.
Mama je tá, ktorá má kľúče od chlapčenského srdca a divokosti a je hlavne na nej, či jeho srdce ostane otvorené alebo sa postupne uzavrie.
Pre chlapcov bude víkend podporou v kruhu vrstevníkov, kde zároveň dostanú možnosť pod mužským vedením ukázať a rozvinúť svoju silu, odvahu a pripravenosť byť mužom, o ktorého sa môže žena raz oprieť.

 

Vytvoríme priestor, kde otvoríme témy „ako na výchovu synov“ a chlapci nazrú do sveta žien a toho, ako to majú ony.
Prostredníctvom rituálov a hier z rôznych kútov sa naladíme na témy ako sú dôvera, sila a prepustenie.
Nahliadneme spolu do mystéria vzťahu mamy a syna a zažijeme spoločný čas, ktorý môže uzdraviť, podporiť vzťah mamy so synom a na ktorý budete rady spomínať.
Víkendom budeme sprevádzať ja Jozef a Ivana Mihališinoví (SR) spolu s Kateřinou Sacharí a Pavlem Juřenčákovými (ČR).
VSTUPNÉ: 299,-EUR
KDE: Chatová Oblasť Pod Gýmešom
Pobyt je vhodný pre chlapcov medzi 8-15 rokov.
Kto je Katy: máma dvou dospívajících synů a dcery, dlouholetá partnerka svému muži Pavlovi. Autorka projektu Přirozená antikoncepce a vědomé milování. Podporuje ženy a muže k návratu k vnitřní moudrosti a intuici, pořádá workshopy a semináře. Lektorka projektu zdravedospivani.eu – semináře o dospívání a intimitě na školách. Tvůrkyně a průvodkyně na pobytech pro mámy a dcery/ mámy a syny v ČR i na Slovensku.
Web www.prirozenaantikoncepce.cz a www.zenaluna.cz
Kto je Jozef: po ôsmych rokoch ciest zbierania skúsenosti vo svete je dnes mužom, partnerom Ivany a otcom dcéry a syna, vedie rodinné letné pobyty „Rodokmeň“, rodinné hry zo sveta, prechodové rituály pre chlapcov, pobyty otcov s deťmi a venuje sa práci s chlapcami v školách a v detských domovoch. Prednáša v Európe na rôznych konferenciách nap. European´s Men´s Gathering (www.maniphesto.com). web: www.mihalisin.com  a www.cestarodiny.eu
V prípade záujmu o prihlásenie sa na pobyt alebo ak máte akékoľvek otázky prosím píšte na jozef@mihalisin.com
PS. za úvodnú fotku ďakujem Kyria Photography www.kyria.sk
Značky: ,

Dátum

13. 5. 2022 - 15. 5. 2022
Události vypršely

Čas začiatku

17:00

Cena

299 EUR za mamu a syna vrátane ubytovania a stravy

Štítky

Pobyty

Lokalita

CHO Pod Gýmešom, Jelenec
Remitáž 1604, 951 73 Jelenec
Webová stránka
https://www.chatajelenec.sk