MAMA A SYN – víkendový pobyt pre mamy a synov

MAMA A SYN – víkendový pobyt pre mamy a synov

MAMA A SYN

víkendový pobyt pre mamy so synmi (8-15r)

Milé dámy,
Ako často naozaj venujete čas len svojmu jednému synovi a dávate mu ničím nerušenú pozornosť?
Chcete porozumieť vnútru vášho syna a prečo reaguje niekedy inak ako by ste si želala?
S radosťou vás pozývame s Terezou Ruth na jedinečný prepájací, prechodový, hravý, zbližujúci ale hlavne rozvojový víkendový pobyt pre mamy a synov.
Tento víkend poskytne vám mamám priestor byť v prítomnosti, byť napojené na svojho syna, vnímať jeho potreby a uvedomiť si čas, ktorý už čoskoro nastane a ktorý je nevyhnutný pre jeho rast, čas, kedy svojho syna budete musieť skutočne a v plnej dôvere prepustiť do sveta.
Mamy dostanú priestor byť pozorné, láskavé a starostlivé k sebe i k synovi, vytvoria pre chlapcov prostredie, v ktorom sa budú cítiť prijímaní a milovaní takí akí skutočne sú.
Zároveň si mamy doprajú zastavenie a uvoľnenie, nechajú cez seba prejsť nové uvedomenia, spoločné „prožitky“, hravosť i radosť.
Mama je tá, ktorá má kľúče od chlapčenského srdca a divokosti a je hlavne na nej, či jeho srdce ostane otvorené alebo sa postupne uzavrie.
Pre chlapcov bude víkend podporou v kruhu vrstovníkov, kde zároveň dostanú možnosť pod mužským vedením ukázať a rozvinúť svoju silu, odvahu a pripravenosť byť mužom, o ktorého sa môže žena raz oprieť.

 

Vytvoríme priestor, kde otvoríme témy „ako na výchovu synov“ a chlapci nazrú do sveta žien a toho, ako to majú ony.
Prostredníctvom rituálov a hier z rôznych kútov sa naladíme na témy ako sú dôvera, sila a prepustenie.
Nahliadneme spolu do mystéria vzťahu mamy a syna a zažijeme spoločný čas, ktorý môže uzdraviť, podporiť vzťah mamy so synom a na ktorý budete rady spomínať.
Víkendom budeme sprevádzať ja Jozef Mihališin so ženou Ivanou spolu s Terezou Ruth.
VSTUPNÉ: 329,-EUR pre dve osoby s ubytovaním a stravou
KDE: Chatová Oblasť Pod Gýmešom
Pobyt je vhodný pre chlapcov medzi 8-15 rokov.
Kto je Tereza: vedie kurzy tantrajógy pre ženy Mohendžodáro a je autorkou cyklov celodenných seminárov Sedem klenotov ženy a Múdrosť ženských archetypov. Sprevádza ženy pravidelnými skupinovými stretnutiami / Tanečné meditácie pre ženy. Baubo divotance ženskej duše a tiež ponúka individuálne konzultácie spojené s kraniosakrálnou terapiou. Vo svojej práci vychádza 15 ročných lektorských skúseností, z učenia tantry, tao, šamanských kmeňových tradícií a nepochybne taktiež zo svojho osobného života. Cíti sa hlboko inšpirovaná knihou Ženy, ktoré behali s vlkmi a archetypom Divokej ženy – divošky, ktorý vo svojej práci napomáha objaviť v každej žene ako predpoklad k vnútornému sebauobnoveniu a prinavráteniu k vlastnej jedinečnosti. Je mamou 18 ročnej dcéry Treasy a 15 ročného syna Jerguša. So svojou rodinou žije vo Vinosadoch pri Pezinku.  
Kto je Jozef: Som partnerom mojej milej Ivany a otcom troch detí. Vediem ŠKOLU INICIÁCIE DUŠE vedúcu k psychickej zrelosti človeka, iniciačný výcvik a sprevádzanie pre mužov ZRKADLO MUŽA a pre ženy ZRKADLO ŽENY a Etikoterapeutický WISDOM QUEST (vision quest). Založil som československé projekty CESTA RODINY v rámci ktorého vediem MAMA A SYN, OTEC A DCÉRA, OTCOVIA DEŤOM a online inciačný program pre mužov CESTA HRDINU. Pre školy a organizácie vediem program ROCK AND WATER na získanie psycho-sociálnych zručností. V neposlednej rade vediem rodinné rekreácie a tábory RODOKMEŇ. Po ôsmych rokoch ciest po svete a práce pre korporátne firmy v Európe ponúkam tímový koučing a manažérsku akadémiu Leaders Create Leaders.
www.mihalisin.com  / www.cestarodiny.eu / www.journeyofhero.eu
V prípade záujmu o prihlásenie sa na pobyt alebo ak máte akékoľvek otázky prosím píšte na jozef@mihalisin.com
PS. za úvodnú fotku ďakujem Kyria Photography www.kyria.sk
 • 00

  dní

 • 00

  hodín

 • 00

  minút

 • 00

  sekúnd

Registrácia na akciu

Mama so synom 329EUR

Cena zahrňuje vedenie programom, ubytovanie, stravu pre dve osoby.

Vstupenka Mama so synom 329EUR je vyprodána. Můžete vyzkoušet jinou vstupenku nebo jiné datum.
Značky: ,

Dátum

7. 10. 2022 - 9. 10. 2022

Čas začiatku

17:00

Cena

329 EUR za mamu a syna vrátane ubytovania a stravy

Štítky

Pobyty

Lokalita

CHO Pod Gýmešom, Jelenec
Remitáž 1604, 951 73 Jelenec
Webová stránka
https://www.chatajelenec.sk
REGISTROVAŤ