MAMA A SYN – víkendový pobyt pre mamy a synov

MAMA A SYN – víkendový pobyt pre mamy a synov

MAMA A SYN

víkendový pobyt pre mamy so synmi (8-15r)

Milé mamy,
Ako často naozaj venujete čas len svojmu jednému synovi a dávate mu ničím nerušenú pozornosť?
Chcete porozumieť vnútru vášho syna a prečo reaguje niekedy inak ako by ste si želala?
S radosťou vás pozývame na jedinečný prepájací, prechodový, hravý, zbližujúci ale hlavne rozvojový víkendový pobyt pre mamy a synov.
Tento víkend poskytne vám mamám priestor byť v prítomnosti, byť napojené na svojho syna, vnímať jeho potreby a uvedomiť si čas, ktorý už čoskoro nastane a ktorý je nevyhnutný pre jeho rast, čas, kedy svojho syna budete musieť skutočne a v plnej dôvere prepustiť do sveta.
Mamy dostanú priestor byť pozorné, láskavé a starostlivé k sebe i k synovi, vytvoria pre chlapcov prostredie, v ktorom sa budú cítiť prijímaní a milovaní takí akí skutočne sú.
Zároveň si mamy doprajú zastavenie a uvoľnenie, nechajú cez seba prejsť nové uvedomenia, spoločné „prožitky“, hravosť i radosť.
Mama je tá, ktorá má kľúče od chlapčenského srdca a divokosti a je hlavne na nej, či jeho srdce ostane otvorené alebo sa postupne uzavrie.
Pre chlapcov bude víkend podporou v kruhu vrstovníkov, kde zároveň dostanú možnosť pod mužským vedením ukázať a rozvinúť svoju silu, odvahu a pripravenosť byť mužom, o ktorého sa môže žena raz oprieť.

Vytvoríme priestor, kde otvoríme témy „ako na výchovu synov“ a  chlapci nazrú do sveta žien a toho, ako to majú ony. 
Prostredníctvom rituálov a hier z rôznych kútov sa naladíme na témy ako sú dôvera, sila a prepustenie.
Nahliadneme spolu do mystéria vzťahu mamy a syna a zažijeme spoločný čas, ktorý môže uzdraviť, podporiť vzťah mamy so synom a na ktorý budete rady spomínať.
Súčasťou programu je aj priestor, kde môžu byť ženy v kruhu, poradný kruh mužov s mamami k otázkam o mužskom a chlapčenskom svete, poradný kruh žien s chlapcami k osvetleniu ženského sveta, a poradný kruh mužov s chlapcami s pohľadom na zrelý mužský svet.  
Víkendom budeme sprevádzať ja Jozef Mihališin s mojou milou ženou Ivanou a Radoslavou Horváthovou. Plus niekoľko mužov ako podpora.
VSTUPNÉ: 399,-EUR pre dve osoby na dve noci s ubytovaním a plnou penziou
Úhrada je možná aj na viaceré splátky.
Vaše miesto bude rezervované po úhrade 100€.
KDE: Chatová Oblasť Pod Gýmešom
Pobyt je vhodný pre chlapcov medzi 8-15 rokov.
Kto je Jozef: Som partnerom mojej milej Ivany a otcom troch detí. Vediem ŠKOLU INICIÁCIE DUŠE vedúcu k psychickej zrelosti človeka, iniciačný výcvik a sprevádzanie pre mužov ZRKADLO MUŽA a pre ženy ZRKADLO ŽENY a Etikoterapeutický WISDOM QUEST (vision quest). Založil som československé projekty CESTA RODINY v rámci ktorého vediem MAMA A SYN, OTEC A DCÉRA, OTCOVIA DEŤOM a online inciačný program pre mužov CESTA HRDINU. Pre školy a organizácie vediem program ROCK AND WATER na získanie psycho-sociálnych zručností. V neposlednej rade vediem rodinné rekreácie a tábory RODOKMEŇ. Po ôsmych rokoch ciest po svete a práce pre korporátne firmy v Európe ponúkam tímový koučing a manažérsku akadémiu Leaders Create Leaders.
www.mihalisin.com  / www.cestarodiny.eu / www.journeyofhero.eu
V prípade záujmu o prihlásenie sa na pobyt alebo ak máte akékoľvek otázky prosím píšte na jozef@mihalisin.com
PS. za úvodnú fotku ďakujem Kyria Photography www.kyria.sk
Značky: ,

Dátum

5. 4. 2024 - 7. 4. 2024
Události vypršely

Čas začiatku

16:30

Cena

399 EUR za mamu a syna vrátane ubytovania a stravy

Štítky

Pobyty

Lokalita

CHO Pod Gýmešom, Jelenec
Remitáž 1604, 951 73 Jelenec
Webová stránka
https://www.chatajelenec.sk