ZRKADLO MUŽA 2022 ročné sprevádzanie a mužský výcvik OBSADENÉ

ZRKADLO MUŽA 2022 ročné sprevádzanie a mužský výcvik OBSADENÉ

ZRKADLO MUŽA 2022 

ročné skupinové sprevádzanie a transformačný výcvik pre mužov

Od ilúzií o sebe k pravde o sebe samom

Muž na ceste k sebe a k svojej sile

drží všetky kľúče vo svojich rukách.

 

V našom vnútri je všetko.

Kto skutočne sme, naše sny, túžby, naša prirodzenosť, aj čo v živote potrebujeme.

K tomu, aby sme si uvedomili, čo je v našom vnútri a ako to súvisí s našim životom, potrebujeme občas vypnúť, stiahnuť sa do ticha, potrebujeme priestor, kde môžeme byť sami so sebou, so svojimi myšlienkami a procesmi.

Muži hľadajú svoju silu celé veky, bohužiaľ ju mnohí hľadajú mimo seba, niekde vonku. Vo fitnes centrách, v počte mileniek, v práci, v kariére, v honbe za slávou, v autách, v telocvičnách…

Pritom to, čo muži hľadáme nám nikto nikdy nevzal.

Len nám nikto nepovedal, že „vonku“ to nie je možné nájsť.

Mužskú silu chceme nájsť, pretože je cenná.

Zahrňuje rozhodnosť, pravdivosť, integritu, zodpovednosť, šľachetnosť, držanie bezpečia, odvahu, jasnosť, zámer, rytierskosť, schopnosť dokončovať veci a ustáť i dať úder, ťah a smer v živote, ale i láskavosť a múdrosť.

S mužskou silou prichádza hrdosť (nie pýcha) na to, že ako dospelý chlap neznamená, že nerobím chyby, ale viem, že držím svoj život vo vlastných rukách, preberám zodpovednosť za svoje činy, ja tvorím vedome svoj život a môžem sa každý večer pozrieť na seba do zrkadla.

Bolesť nás môže zlomiť, alebo vďaka nej zmúdrieme. Utrpenie nás môže zničiť, alebo vďaka nemu získame silu. Strach nás môže ochromiť, alebo sa v nás vďaka nemu prebudí odvaha žiť. 

Pozývam Ťa na celoročnú cestu, kde sa pozrieš do zrkadla pravdy o sebe samom, vykročíš na cestu k plnej zodpovednosti, integrity, autentickosti a môžeš sa stať tvorcom svojho vlastného života. Jediné, čo ti viem sľúbiť, je, že táto cesta bude náročná, oslobodzujúca ale nie dokonalá. Podelím sa s tebou o múdrosť ľudí, ktorí sú mojimi vzormi, učiteľmi a inšpiráciou, a ich múdrosť obstála v skúškach času. Popretkávam to vlastnými pádmi, zlyhaniami a vzostupmi a darmi. 

Procesom ťa budem sprevádzať ja Jozef Mihališin zo Slovenska.

Prejdeme si jednotlivé etapy a úlohy muža od narodenia až po smrť a vzorce mužského správania a dáme im zmysel a hĺbku. Sme fyzicky dospelí, no my sa pozrieme na to, ako dospieť aj psychicky a ako sa prebudiť duchovne.

Naučíme sa viac o tom, ako byť múdrym mužom, o ktorého sa žena s dôverou môže oprieť, ako byť inšpirujúcim otcom pre svoje deti, ako byť mužom, ktorý napriek životným výzvam žije život v radosti a vďačnosti.

Ak chceš chodiť po vode, potrebuješ vystúpiť z člnu

Čo ťa čaká…

23-25.9. 2022 ADAMOV NÁVRAT

11.10. 2022 19h Integračné a poradné online stretnutie (dobrovoľné)

4-6.11. 2022 ZLOMENÉ VLNY NAJLEPŠIE POZNAJÚ OCEÁN

15.11. 2022 19h Integračné a poradné online stretnutie (dobrovoľné)

9-11.12. 2022 VYNES ZLATÝ TIEŇ NA SVETLO

16.12. 2022 19h Integračné a poradné online stretnutie (dobrovoľné)

3-5.2. 2023 CESTA K PSYCHICKEJ ZRELOSTI (4 INICIÁCIE)

28.2. 2023 19h Integračné a poradné online stretnutie (dobrovoľné)

17-19.3. 2023 DAR ZVANÝ VÝZVA

4.4. 2023 19h Integračné a poradné online stretnutie (dobrovoľné)

28-30.4. 2023 KĽÚČ OD VÁŠNE K ŽIVOTU

23.5. 2023 19h Integračné a poradné online stretnutie (dobrovoľné)

9-11.6. 2023 TANEC SO ŽIVOTOM

27.6. 2023 19h Integračné a poradné online stretnutie (dobrovoľné)

16.-25.8. 2023 VISION QUEST (etiko wisdom quest – 10 dňové hľadanie vízie v lone prírody). VQ je dobrovoľný, a je prístupný aj pre ženy a mužov mimo Zrkadla Muža a je vedený mnou a Radoslavou Horváthovou. Hodnota je 550€.

13.10 2023 19h Integračné a poradné online stretnutie (dobrovoľné)

V prospech kvality procesu je počet miest obmedzený. 

S každým záujemcom o Zrkadlo Muža potrebujem pred začiatkom ročnej cesty osobne hovoriť, aby som poznal jeho najhlbší zámer. 

Toto ročné sprevádzanie a transformačný výcvik je súčasťou osobnostného rozvoja človeka a môže byť fyzicky, psychicky a emočne výzvou. Pokiaľ vnímaš, že potrebuješ skôr terapeutické sedenie, prosím obráť sa v prvej línii na psychológa, terapeuta, lekára a do programu vstúp až po konzultácii s ním.   

Hodnota víkendov: 260 EUR/osoba, ubytovanie, plná penzia, integračné a poradné online stretnutia (ak ti situácia neumožňuje úhradu a chceš a vnímaš, že potrebuješ byť súčasťou iste mi napíš a nájdeme riešenie)

Prihlásiť sa môžeš na jozef@mihalisin.com

s úctou k Tebe

Jozef

NA ZÁVER: Pár slov k Zrkadlu od mužov a žien mužov, ktorí sa zúčastnili

„Ďakujem ti veľmi, že vytváraš pre mužov tento priestor. Môj muž sa vrátil odtiaľ ako vymenený, v dobrom, upgradnutý na lepšiu verziu:))) plný pokory, úcty, svetla a múdrosti, ktorú konečne uvidel a pocítil v sebe:). Ja som mu často hovorila, och kiež by si sa aspoň na chvíľu videl mojimi očami, keď o sebe pochyboval, neveril si… A teraz mám pocit, že vidí. Konečne. Zrazu chápe veci, ktoré som mu roky nevedela vôbec vysvetliť, je muž, ktorého mám chuť nasledovať, ktorý otvoril srdce a pomáha ho každý deň otvárať aj mne. Pomáhame si v tom vzájomne. Dotýka sa ma inak, jemnejšie, s láskou, rešpektom, počúva a vníma ma. Zdieľa so mnou pocity a zážitky, už nerobí to, že sa celý deň zavrie k PC. Neviem, čo presne ste tam robili, ale odviedli ste spolu všetci skvelú prácu, pre seba, rodiny, partnerky, Slovensko a pre celý svet. Dopriala by som to naozaj každému mužovi a aj každej žene, mať popri boku muža, ktorý cíti, vníma, rešpektuje seba i druhých a preto, odporúčam a šírim povedomie o tomto kurze ďalej a ďakujem ešte raz. Ťažko sa hľadajú slová na to, čo všetko nám to prinieslo do vzťahu. Pokračuj v tom, prosím, ďalej.“ MARCELA

„Ahoj Jozef. Čo mi dalo a dáva zrkadlo? Zrkadlo Muža pre mňa osobne symbolizuje nový zrod bytia vnímania sveta. Bolo mi mnoho umožnené objaviť a objavovať. Jednou zo zásadných vecí však je, že som v mužskom svete bol osamelý a to sa zmenilo. Cítim podporu všetkých tých mužov, čo sme tam boli. Len pomyslenie na tu udalosť mi je barlou, oporou, i keď pôvodné vzorce majú ambíciu sa opäť presadiť. Nuž a k tomu viac pokoja a vďaky preniká do môjho sveta“ LUKÁŠ

„Ako vnímam príchod môjho muža po Zrkadle? Za mňa ako veľký zázrak. A v čom? Po 20 rokoch manželstva, kde stále cestoval za prácou, aby nás zabezpečil finančne (ja som to však vnímala inak, ako unik od nás, od zodpovednosti) prišla veta: „Dávam výpoveď v práci. Moje miesto je pri rodine“. Ospravedlnil sa za veci, ktoré on nevidel a vďaka tvojej podpore a jeho odvahe ich uzrel a asi bol dosť prekvapený výsledkom. Objatie, ktorým ma objal po ZRKADLE nebolo obyčajné. Bolo, je a verím, že aj bude veľmi liečivé a to že doslova, nežné a zároveň plné sily a ja som pocítila že sa v ňom dokážem uvoľniť. Prišlo domov veľa pokory. Tých bodov by bolo ešte veľa, lebo tých benefitov je nevyčerpateľné množstvo, ale tieto sú pre mňa veľmi viditeľné. Vďaka ti Jozef že si uzrel svoje poslanie a ideš tou cestou duše a prajem ti veľa síl aby si takto krásne dokázal prebudiť čo najviac mužov, pretože táto doba si to vyžaduje. Nech ti žehná Boh.“ VERONIKA

„Ahoj Jozef mne a mojej rodine ako som aj zdieľal na online stretnutí mužov zo zrkadla sa deju veľké zmeny. Odhalenia procesy emócie vďačnosť dojatie oslobodzovanie. Dnes ráno pri spoločnom pokrme prvý krát môj syn Kristián našiel niečo za čo cíti vďačnosť a s údivom to sú jeho rodičia a sestra, rodina. Je to úžasné vidieť ho opäť sa radovať a smiať. Cítim obrovskú vďačnosť. Vďaka Jozef za inšpiráciu ako sa orientovať v novom svete.“ ANDREJ

 

Značky: ,

Dátum

23. 9. 2022 - 25. 9. 2022
Události vypršely

Čas začiatku

17:00 - 17:00

Cena

260 EUR

Štítky

Muži

Lokalita

CHO Pod Gýmešom, Jelenec
Remitáž 1604, 951 73 Jelenec
Webová stránka
https://www.chatajelenec.sk
Vhodné pre