DESAŤ ROZHOVOROV OTCA A SYNA – 3.rozhovor

DESAŤ ROZHOVOROV OTCA A SYNA – 3.rozhovor

DESAŤ DôLEŽITÝCH ROZHOVOROV 

OTCA A SYNA

3. ROZHOVOR

Pozdravujem Vás muži, otcovia, dedovia
s radosťou Vás pozývam na unikátne stretnutie, besedu, prednášku v kruhu mužov, otcov, učiteľov, trénerov, kde si postupne mesiac čo mesiac prejdeme 10 najdôležitejších rozhovorov, ktoré je veľmi prínosné viesť so svojim synom, vnukom, žiakom, zverencom.

Tieto rozhovory ťa môžu veľmi podporiť v sprevádzaní chlapca na dospelosť.

Motívom pre tieto stretnutia je moja osobná skúsenosť z práce s chlapcami pri ktorom som získal znepokojenie z toho, aké množstvo chlapcov je doslova hladných po nevyhnutnom vedení o múdrom živote muža a to vedenie odnikadiaľ neprichádza.
A tento druh vedenia nemôže prísť z iného zdroja ako len z dobrých rozhovorov s inšpirujúcimi ľuďmi.
V tempe, v ktorom žijeme, v hromade povinností a impulzov nenachádzame často ani pár minúť na zmysluplné rozhovory s našimi deťmi.
Urobiť si čas na rozhovor so synom je jedna vec, vedieť, čo pri tom chcete povedať, je vec druhá a mať zručnosť o tom aj hovoriť a synova dôveru je vec tretia.
Môže sa to zdať, že sa to blíži arogancii radiť rodičom, o čom a ako majú so svojimi deťmi hovoriť. Rozhovorov s našimi synmi musí byť stovky ak nie tisícky a každá rodina je unikátna, takže cieľom nieje vnucovať rovnaký zoznam tém. Cieľom je inšpirovať otcov, dedov, trénerov, učiteľov k tomu, aby dokázali cez príbeh inšpirovať chlapca.
Počet miest je obmedzený na 15.
Vstupné: 15EUR
Prosím rezervujte si miesto prihlásením cez email, sms, telefonátom alebo cez www.mihalisin.com
tel. 0944415000
email: jozef.mihalisin@hotmail.com
www.mihalisin.com
s úctou k Vám

Dátum

27. 10. 2020
Události vypršely

Čas začiatku

18:30 - 21:30

Cena

15 EUR

Lokalita

Location Name